پشتیبانی : 9 صبح الی 6 بعد از ظهر از طریق تماس تلفنی - ۷۷۰۷۳۱۴۷-09364119236

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما قيمت
مبلغ کل
0 ﷼

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

 سربرگ

سربرگ ( Letter Head ) کاغذی است که توسط افراد حقیقی و حقوقی برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی ، صدور فاکتور ، نوشتن قرارداد و یا اطلاع رسانی استفاده می شود . سربرگ دارای نشان رسمی ( لوگو ) شرکت یا سازمان بوده و جزو اوراق رسمی به شمار می آید . سربرگ ها مورد استفاده ی همه ی اشخاص حقوقی از جمله : نهادهای دولتی مانند وزارت خانه ها ، شهرداری ، بانک ها ، شرکت و... می باشد همچنین اشخاص حقیقی که واجد اعتبار قانونی هستند مانند مهندسان ، وکلا و پزشکان سربرگ یکی از ابزارهای ضروری مورد استفاده قرار می گیرد . سایز سربرگ در قطع A4 ( با اندازه 21*29.7 سانتی متر ) و قطع  A5 ( با اندازه 14.8*21 سانتی متر ) می باشد.

چه اطلاعاتی باید روی سربرگ درج شود :

در سربرگ ها به طور معمول باید اطلاعاتی از قبیل : لوگو (آرم و نشان) سازمان، نام شرکت، شماره ثبت، محل درج تاریخ، شماره و پیوست و در پایین برگه آدرس و تلفن درج می شود. به دلیل اینکه سربرگ یک اوراق رسمی و اداری می باشد از هرگونه تبلیغ در مورد فعالیت ها و محصولات و ... پرهیز کنید .

 

ما در چاپ روز امکان چاپ سربرگ با بهترین و بالاترین کیفیت را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید چهره ایی رسمی، معتبر و قابل اتکا از کسب و کارتان در اختیار مشتریان قرار دهید.

نتایج 1 - 3 از 3
تولید کننده:
چاپ روز